Ceník / O Nás

Ceník

Cenové nabídky jsou individuálně zpracovány ke konkrétní zakázce a nabídka je platná pouze 10 dní, tudíž pro cenovou nabídku nás prosím kontaktujte na e-mail, či telefonicky.

Historie firmy

Naše společnost se zabývá především zahradnickými službami (údržba, návrhy a realizace s následnou údržbou), dále stavebními pracemi (gabiony, opěrné zdi, pokládky různých typů dlažeb, stavby oplocení, přípravné práce pro stavby), tesařskými pracemi (zahradní domky na míru, terasy, pergoly, vyvýšené záhony, venkovní dřevěná schodiště) a vodo instalatérskými pracemi (automatické závlahy, koupací jezírka, okrasná jezírka, různé vodní prvky). Nabízíme služby na klíč - od konzultace, přes návrh až po realizaci a následnou údržbu. Nebráníme se novým výzvám ani inovativním technologiím. Pravidelně navštěvujeme různé výstavy, kurzy, školení atp.

Jmenuji se Lukáš Krejčí , vystudoval jsem vyšší odbornou zahradnickou školu v Mělníku, ale především mám tu čest, že mi byly předány zkušenosti mých předků, kteří v zahradnickém oboru žili a pracovali celý svůj život.  Na významné části mých zkušeností a úspěchů má podíl dlouholetá práce a podnikání v zahraničí, kde jsem se zdokonaloval v zahradnickém oboru, stavařině a jiných oborech, které vám teď nabízím.

V minulosti, v menším rodinném zahradnictví mého otce, jsme se zabývali produkcí bio-zeleniny a koření, údržbami soukromé i veřejné zeleně, návrhy zahrad a realizacemi mnoha soukromých i veřejných projektů.

Snažíme se dosáhnout nejlepších výsledků za rozumnou cenu v co nejkratším čase.

Proč spolupracovat s námi?
20 let
získaných zkušeností
s návrhy a realizací zahrad
100+
stovky realizovaných
projektů po celé ČR
24/7
Pracujeme rychle,
kvalitně a spolehlivě
PROFI
používáme kvalitní
techniku a materiály